Prenumerata kolekcji


Zbierz unikalną kolekcję wędkarską - WĘDKUJ.

Zamów prenumeratę już teraz!


W kiosku za jeden tom zapłacisz 21,99 zł. W prenumeracie tylko 16,99 zł.
Przy zakupie całej kolekcji w prenumeracie oszczędzasz 100 zł.
Raz w miesiącu otrzymasz przesyłkę zawierającą 2 tomy kolekcji, bez dodatkowych opłat!

Warunki prenumeraty

Płatność jednorazowa:
Prenumerata tomy 1-20 – 339,80 zł
Prenumerata tomy 2-20 – 322,81 zł

Płatność w dwóch ratach:
Prenumerata tomy 1-12 – 203,88 zł
Prenumerata tomy 13-20 – 135,92 zł
Prenumerata tomy 2-12 – 186,89 zł
Prenumerata tomy 13-20 – 135,92 zł

Zamów prenumeratę

Wybierz najwygodniejszy sposób zamówienia prenumeraty:

Telefon: zadzwoń pod numer (22) 584-22-22, pn.–pt. w godz. 8.00–17.00, opłaty dokonasz przy odbiorze pierwszej przesyłki z częściami od 1 do 2, wpłacając należną kwotę na podany numer konta, który będzie dostarczony wraz z pierwszą przesyłką oraz po otrzymaniu części 13 i 14 (tylko przy płatności w dwóch ratach). Jeśli zamówisz prenumeratę po ukazaniu się drugiego tomu, opłaty dokonasz przy odbiorze pierwszej przesyłki.

Mail: wyślij e-mail na adres BOK@edipresse.pl, w tytule wpisz „Wędkuj”, w treści podaj swój adres oraz wariant prenumeraty. Opłaty dokonasz przy odbiorze pierwszej przesyłki z częściami od 1 do 2, wpłacając należną kwotę na podany numer konta, który będzie dostarczony wraz z pierwszą przesyłką oraz po otrzymaniu części 13 i 14 (tylko przy płatności w dwóch ratach). Jeśli zamówisz prenumeratę po ukazaniu się drugiego tomu, opłaty dokonasz przy odbiorze pierwszej przesyłki.

Internet: płacąc w systemie dotpay na stronie internetowej www.hitfilmy.pl . System obsługuje najbardziej znane banki w Polsce oraz karty płatnicze Visa Classic i Master Card.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska S.A., ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa. Dane prenumeratorów bedą przetwarzane w celu wysyłania zamówionej prenumeraty wraz z ewentualnymi próbkami produktów i gadżetów firm reklamujących się na łamach czasopism/kolekcji oraz w celu marketingu własnych produktów i usług administratora. Dane uczestników konkursów będą przetwarzane w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Każda osoba udostępniająca swoje dane osobowe ma prawo do ich wglądu oraz weryfikacji, a także złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane